O firmie

 

Bozza, to miejsce stworzone przez ludzi z pasją. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom współczesnych trendów dostarczając kompleksowych rozwiązań. Nasze działania charakteryzuje profesjonalizm i rzetelność, co pokazują nasze realizacje. Jesteśmy solidnym partnerem o czym przekonali się nasi liczni klienci.

W ramach naszej działalności (bozza-grzejniki.pl), współpracujemy z czołowymi producentami grzejników i akcesoriów. W ofercie naszego salonu proponujemy wszystkie możliwe typy grzejników jakie są dostępne na rynku. Od grzejników tradycyjnych płytowych, poprzez grzejniki konwektorowe, łazienkowe, kanałowe, szklane, dekoracyjne aż po grzejniki elektryczne tradycyjne i na podczerwień. Znajdziecie Państwo u nas takich producentów jak: Jaga, Irsap, Caleido, Antrax, Scirocco, Deltacalor, Viadrus, DAS, Gorgiel, Kampmann, Carisa, Runtal, Losta, Luxrad, Radox, Cinier, Brem, Enix, Terma, Instal Projekt, PMH, Kermi, Vasco, Cordivari, AdHoc, Airelec, Verano, Zehnder, Schlosser, Danfoss, Oventrop, Poletti, Vario Term i wielu innych.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i architektów. W jej zakres wchodzi doradztwo i pomoc w tworzeniu aranżacji, realizacja zamówień oraz koordynacja inwestycji od jej rozpoczęcia aż do zakończenia.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów na www.bozza-grzejniki.pl oraz na www.bozza.pl

Naszą domeną jest wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, najlepsze ceny i kompleksowość.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl